מאמרים
קצרים
חזבאללה: התנגדות או טרור?
08.03.2016

מפלגת האל והטרור

חזבאללה מגדירה את המילה "טרור" מחדש בסוריה. אולם מנהיגי בל"ד אינם מחמיצים אף הזדמנות לעסוק בספורט החביב עליהם: התאבדות פוליטית אומללה

המפלגה שכופה את שליטתה על המדינה הלבנונית ומשאביה, סוחטת את שותפיה למולדת, רוצחת, מוציאה לפועל התנקשויות על בסיס רשימות שחורות, מאיימת ופולשת – היא מפלגה טרוריסטית באופן מובהק.

המפלגה אשר מתנקשת בפוליטיקה בלבנון לאחר הסכם טאיף; המפלגה אשר מתנקשת בפוליטיקה ובפוליטיקאים בלבנון כל אימת שאלה מתאוששים קלות, כל אימת שחמתה בוערת בה או שהאינטרסים שלה ניזוקים, או כל אימת שח'אמנהאי מתעטש – היא מפלגה טרוריסטית באופן מובהק.

המפלגה אשר השתלטה על נשמתה של ביירות, הריאה שדרכה נשמו לרווחה הערבים ומהפכניהם, המפלגה אשר מפקירה את המולדת בידי שלטון חכם הדת השיעי ושגעונותיו – היא מפלגה של טרור צרוף.

המפלגה אשר משתתפת בחגיגת הדמים של הרודן מדמשק ובהשמדתו את אזרחי סוריה, המפלגה המחוללת טיהור אתני נגד הסונים וכל מי שאינו נאמן למשטר – היא מפלגה טרוריסטית ועוד איך.

התואר "טרור" קטן על המפלגה הזו. דרוש פלפול לשוני כדי למצוא תיאור שיהלום את פשעיה. אולי "מַא בַּעְדַ הטרור" – הרבה יותר רחוק מטרור – יתאים כאן. ה"התנגדות" מול ישראל היא רק כיסוי לפשעיה המתמשכים של "מפלגת האל", חזבאללה.

מנהיגי בל"ד – עם כל לימוד הזכות לטובתם – אינם מחמיצים אף הזדמנות לעסוק בספורט החביב עליהם: התאבדות פוליטית אומללה. אני מקנא בכם על חריפות שכלכם!

מאמרים נוספים